Магазин "Діаша" рада представити на український ринок серію світильників спрямованого світла. Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру. У цій серії, всі світильники обладнані унікальними світлодіодними енергоощадними лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83 kg |
| Висота | 130 mm |
| Габарити паковання | 53x13x9 |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Довжина монтажної планки | 85 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Загальна потужність | 14 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| От стены | 320 mm |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 770 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 422 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




