Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Витончена, облямована дугою з трубок, немов най або флейта Пана, з яскравим багатогранним кришталем люстра для стильного сучасного інтер'єру. Прекрасна люстра-підвіс є центром практично будь-якого інтер'єру. У класичний інтер'єр вона вносить нотки сучасності, і легкої грайливості, а квартирі студії в стилі лофт дарує крапельку суворості та впорядкованості. Водночас у будь-якому стилі вона залишається "рідним", лаконічним елементом.
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписаним правилом дизайну інтер'єру. Пропорції овальних люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск сотень кришталевих підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним кришталевими підвісками. Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 14,5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 kg |
| Висота | 640 mm |
| Габарити паковання | 36x122x20 |
| Довжина: | 1180 mm |
| Довжина монтажної планки | 475 mm |
| Довжина основи | 570 mm |
| Довжина ланцюга | 400 mm |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.088 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 657 ₴


