Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 42x42x20 |
| Глибина паковання | 410 mm |
| Діаметр основи | 110 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина ланцюга | 650 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.035 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 400 mm |
| Ширина паковання | 410 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


