Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 18 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 61x61x20 |
| Глибина паковання | 610 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина: | 600 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.074 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 610 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


