Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 20 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 kg |
| Висота | 1400 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 81x81x20 |
| Глибина паковання | 810 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Довжина ланцюга | 1000 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.131 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 810 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


