Навряд чи знайдеться квартира, у якій не було б настільної лампи. Вона необхідна і дорослим, і дітям, тим, хто вчиться та готується до занять, і тим, хто любить допізна посидіти з улюбленою книгою.
І, звичайно ж, красива настільна лампа може ефектно доповнити або навіть змінити будь-який інтер'єр. Як наприклад, ця бездоганна настільна лампа! Вона одним своїм шляхетним виглядом здатна створити по-справжньому романтичну атмосферу у Вашій затишній спальні або куточку відпочинку.
Її безперечною перевагою є можливість використання в ній будь-якого типу ламп — це може бути й знайома з дитинства лампа розжарювання, і економка, і навіть надекономна світлодіодна лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Висота | 510 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 32x32x22 |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.023 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴



