Нові ексклюзивні люстри представлені на нашому сайті готові озарети своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для невисоких стель!!!
Люстри цієї моделі навіяні популяризальними мотивами сучасних колекцій європейських виробників люстр. Великі скляні пластини як підвісок на люстри цього року презентували майже всі відомі фабрики. Наприклад, такими ж ластинами, як на цій люстрі комплектуються люстри Hloya брюнд Freya, або, наприклад, люстра FROST, і багато інших. Сучасна люстра під звичайну лампочку з цоколем E14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Freya |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 42x42x45 |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.079 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 400 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


