Дизайн цієї люстри в стилі лофт приковує погляди. Механізм виконує не тільки естетичне призначення, але й завдяки йому можна регулювати висоту підвісів.
Світильник у стилі лофт чудово підходить для освітлення столиків кафе, барних стійк, робочої поверхні в кухні-студії тощо.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 kg |
| Висота | 2400 mm |
| Габарити паковання | 28x92x14 |
| Довжина: | 1000 mm |
| Довжина монтажної планки | 170 mm |
| Довжина основи | 360 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.036 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр) | 260 mm |
| Ширина основи | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




