Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 mm |
| Максимальна потужність однієї лампи | 96 W |
| Напруга | 220 V |
| Тип ламп | LED |
| Ширина (Діаметр) | 55 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




