В офісах і квартирах, готелях і магазинах точкові світильники зайняли своє належне місце. Під час оформлення інтер'єрів треба враховувати, що вони можуть бути використані не тільки в житлових кімнатах, а й у кухнях, передпокоїх і ванних кімнатах. Такі точкові світильники часто застосовуються в поєднанні з іншими джерелами світла: люстрами, бра, торшерами. І, зазвичай, така комбінація, має дуже ефектний вигляд та надає оригінальність будь-якому інтер'єру. За допомогою точкових світильників можна візуально розділити кожне приміщення на зони, водночас будь-який інтер'єр набуде стильного і водночас дуже комфортного зовнішнього вигляду. Це тому, що головною якістю сучасних точкових світильників є рівномірне освітлення плюс акцентування найнеобхідніших деталей Вашого інтер'єру. Ця серія точкових світильників здатна забезпечити Вам комфорт саме на тому рівні, який Ви очікуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 20 mm |
| Габарити паковання | 12x13x9 |
| Глибина | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 110 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


