Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 20.5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 81x81x20 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 19 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.131 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 520 ₴




