Саме слово «торшер» походить від французького torche — факел. І дійсно, у Вашому будинку цей світильник стане яскравим і барвистим декором. Цей торшер завдяки своїй мобільності, може освітити будь-який куточок у квартирі. Цей «факел» на довгій ніжці здатний створити ефект вищого простору, наповнити атмосферу загадковістю й таємничістю, «розливаючи» навколо себе спокійне рівне світло.
Його безперечною перевагою є можливість використання в ньому будь-якого типу ламп — це може бути й знайома з дитинства лампа розжарювання, і економка, і навіть надекономна світлодіодна лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.4 kg |
| Можливість регулювання висоти | 1 |
| Висота | 2200 mm |
| Висота плафона | 250 mm |
| Габарити паковання | 96x40x12 |
| Діаметр основи | 350 mm |
| Діаметр плафона | 400 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Мінімальна висота | 2050 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.14 м3 |
| Патрон | E27 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип покриття | гальваніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




