Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри — понад 8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 85x85x22 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 125 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 19 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.159 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 20-30 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 750 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 876 ₴




