Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі. Люстра поєднує в собі строгість і простоту стилю лофт, з традиційним повітряним скляним плафоном.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.Модель відпускається лише раз 2 шт.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2000 mm |
| Висота плафона | 160 mm |
| Висота паковання | 330 mm |
| Габарити паковання | 46x27x33 |
| Глибина паковання | 460 mm |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 180 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Довжина ланцюга | 1880 mm |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 200 mm |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 180 mm |
| Ширина паковання | 270 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴




