Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну або сучасну світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат!!
На відміну від більшості виробників на ринку України, ми не економимо на кришталі! У наших кришталевих люстрах велике, красиво заломлює світло, кришталевий камінь. Про кількість і якість кришталю можна судити навіть просто за вагою люстри — ця невелика люстра, діаметром приблизно 45 см важить 5 кг.
Заломляючись у кришталевих підвісках, світло рівномірно поширюється всією кімнатою.
Ця серія люстр має ще одну важливу перевагу — люстри можуть бути зібрані як у стельовому варіанті (висота люстри зменшується всього до пів метра!!!) так і в варіанті на ланцюгу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 26.5x36.5x14 |
| Діаметр основи | 105 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 650 mm |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 430 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


