Настінний світлодіодний світильник має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К.
Настінний світильник не сліпить завдяки матеріалу — силікону, до того ж цей матеріал дуже міцний і гнучкий — його важко пошкодити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58 kg |
| Габарити паковання | 0.33x0.85x0.28 |
| Діаметр основи | 60 mm |
| Довжина: | 800 mm |
| Довжина монтажної планки | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Кількість ламп | 1 |
| Загальна потужність | 11 W |
| От стены | 100 mm |
| Світловий потік | 605 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 20 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



