Яка розкіш, витонченість і шляхетність! Цей ніжний букет на стіні — справжній витвір мистецтва! У цьому сезоні ми пропонуємо нашим покупцям прикрасити свій інтер'єр сліпучими квітковими мотивами. У цій серії представлений найширший асортимент галогенових люстр і бра. У нових моделях галогенових бра Ви зможете знайти всіляке втілення квіткових мотивів. Від спокійних, стриманих галогенових люстр із бутонами білих троянд із традиційної китайської порцеляни, до яскравої феєрії квіток із кристалів Сваровскі! Поспішайте прикрасити свій неповторний інтер'єр!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 kg |
| Висота | 200 mm |
| Габарити паковання | 25x27x12 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




