Здається, що ці дивовижні квіти випромінюють прекрасний аромат! Вони дійсно мають вигляд, як справжні!
Ми поспішаємо потішити Вас чудовим асортиментом галогенових люстр і бра.
Цього сезону ми можемо запропонувати нашим покупцям прикрасити свій інтер'єр сліпучими квітковими мотивами. У чарівних моделях галогенових бра Ви з задоволенням виявите всі можливі тільки втілення квіткових мотивів. Від спокійних, стриманих галогенових люстр із бутонами білих троянд із традиційної китайської порцеляни, до яскравої феєрії квіток із кристалів зварювання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 kg |
| Висота | 300 mm |
| Габарити паковання | 26x30x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 130 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




