Впустіть весну у свої серця й квартири!! Подивіться та переконайтеся в красі та витонченості представленої тут серії сучасних галогенових бра. Цього сезону ми пропонуємо нашим покупцям прикрасити свій бездоганний інтер'єр сліпучими квітковими мотивами.
У цій серії представлений найвишуканіший асортимент галогенових люстр і бра. У цих нових моделях Ви з радістю та захопленням знайдете всілякі втілення квіткових мотивів. Від спокійних, стриманих галогенових люстр із бутонами білих троянд із традиційної китайської порцеляни, до яскравої феєрії квіток із кристалів зварювання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 kg |
| Висота | 200 mm |
| Габарити паковання | 26x30x12 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




