Цього сезону ми пропонуємо нашим покупцям прикрасити свій інтер'єр сліпучими квітковими мотивами. У цій серії представлений найширший асортимент галогенових люстр і бра. У нових моделях галогенових бра ви знайдете всі можливі втілення квіткових мотивів. Від спокійних, стриманих галогенових люстр із бутонами білих троянд із традиційної китайської порцеляни, до яскравої феєрії квіток із кристалів зварювання!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 kg |
| Висота | 295 mm |
| Габарити паковання | 26x30x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 190 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 360 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




