Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 kg |
| Висота | 300 mm |
| Габарити паковання | 35x35x6 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 20 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| От стены | 45 mm |
| Світловий потік | 1100 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 275 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




