Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 kg |
| Висота | 320 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 44x44x20 |
| Глибина паковання | 440 mm |
| Діаметр основи | 283 mm |
| Довжина монтажної планки | 170 mm |
| Довжина ланцюга | 700 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Загальна потужність | 48 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.039 м3 |
| Світловий потік | 2640 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 450 mm |
| Ширина паковання | 440 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

