Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озалити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри — понад 8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 800 mm |
| Габарити паковання | 43x43x15 |
| Діаметр основи | 105 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | для магазину |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.028 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 430 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴



