Світильник у стилі лофт чудово підходить для освітлення столиків кафе, барних стійк, робочої поверхні в кухні-студії тощо.
Застосування світильника-підвісу в стилі «лофт» досить різноманітне. Цей світильник чудово підходить для підсвічування робочої поверхні. Мінімалізм цієї люстри підкреслить вашу індивідуальність і почуття стилю.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едсону.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 kg |
| Висота | 1300 mm |
| Висота плафона | 200 mm |
| Габарити паковання | 19x19x22 |
| Діаметр основи | 175 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 300 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 150 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



