Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 mm |
| Висота паковання | 140 mm |
| Габарити паковання | 32x32x14 |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Довжина: | 530 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Довжина основи | 230 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 200 W |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 11000 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 530 mm |
| Ширина основи | 230 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




