У сучасних квартирах точкові світильники знайшли своє місце на кухнях, де необхідно підсвітити робочу поверхню столу, або у ванних кімнатах, де вони створюють ефект дуже спокійного освітлення. До того ж ми можемо потішити наших покупців тим, що ці світильники вельми економні, оскільки споживають набагато менше електричної енергії. Водночас, світла вони дають анітрохи не менше, ніж звичні вже люстри. Отже, нова серія точкових світильників, представлена в цьому сезоні, здатна забезпечити Вам комфорт на рівні, який перевищує всі Ваші очікування.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Габарити паковання | 10x10x8 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Тип ламп | галогенова |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴



