Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвічування, червона LED підсвітка, рожева LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс будь-який колір світлодіодної підсвітки — все залежить від вашого настрою!
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичної діодної підсвітки синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого та пристрасні відблиски червоного.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 kg |
| Висота | 90 mm |
| Висота паковання | 80 mm |
| Габарити паковання | 52x52x8 |
| Глибина паковання | 520 mm |
| Довжина: | 710 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина основи | 300 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 75 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.022 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 4125 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина основи | 300 mm |
| Ширина паковання | 520 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



