Ці привабливі кришталеві точкові світильники припадуть до душі всім шанувальникам оригінального та незвичайного, щодо освітлення, інтер'єру. Вуха найсміливіші та найнесподіваніші фантазії зможуть втілитися в життя, завдяки цьому сучасному вигляду освітлення. Ми раді представити Вам точкові світильники, здатні об'єднати в собі головні якості сучасних точкових світильників — рівномірне освітлення, з витонченістю, елегантністю і неповторним блиском класичних люстр.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 25 mm |
| Габарити паковання | 8x12x11 |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 35 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | G4 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




