Нове покоління точкових кришталевих світильників пристосовано для використання в них економних світлодіодних ламп, потужністю всього в кілька ватів. Таке використання світлодіодних ламп у кришталевих точкових світильниках дає змогу в десятки разів зменшити споживання електричної енергії. Менш ніж за рік, завдяки економії, Ви зможете окупити витрати на встановлення лампи, водночас як термін експлуатації LED ламп — десятки тисяч годин.
Також можливе використання в кришталевих світильниках галогенових ламп на 12 і 220 вольтів.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт.
Під час використання світлодіодних ламп або галогенових на напругу 12 В, обов'язково необхідне використання трансформатора.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 50 mm |
| Габарити паковання | 10x10x9 |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 35 W |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | G4 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 75 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




