Хрустальний точковий світильник здатний підкреслити неповторний дизайн багатоярусної стелі та надати кімнаті романтичного і, навіть, загадковий вигляд. Але це ще не все. Неоціненною перевагою цієї серії точкових світильників стало використання світлодіодних ламп потужністю всього в кілька ватів. Це дає змогу майже вдесятеро скоротити споживання електричної енергії. Витрати на встановлення світлодіодної лампи окупаються (за рахунок економії) менш ніж за рік, причому термін експлуатації LED ламп — десятки тисяч годин.
Також можливе використання в кришталевих світильниках галогенових ламп на 12 і 220 вольтів.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт.
Під час використання світлодіодних або галогенових ламп на напругу 12 В об'єм трансформатор.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 55 mm |
| Габарити паковання | 10x10x9 |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | G4 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




