Відмітною особливістю точкових світильників стане те, що встановити такий освітлювальний прилад можна в будь-якій, навіть традиційній квартирі. Головне — це визначитися з його різновидом. Представлена тут серія кришталевих точкових світильників спеціально адаптована під використання LED-ламп, потужністю всього в кілька ватів. Це дає змогу майже вдесятеро скоротити споживання електричної енергії. Додамо, що витрати на встановлення лампи окупуються завдяки економії, менш ніж за рік, тоді як термін експлуатації LED ламп — десятки тисяч годин.
Також, як і раніше, можливе використання в кришталевих світильниках галогенових ламп на 12 і 220 вольтів.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт.
Під час використання світлодіодних або галогенових ламп на напругу 12 В, необхідно та обов'язково використання трансформатора.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 40 mm |
| Габарити паковання | 10x10x7 |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | G4 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 80 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




