Дуже часто точкові світильники встановлюються в комбінації з іншими приладами освітлення, адже стильну та витончену атмосферу буває складно підкреслити за допомогою бра або торшера. У цьому разі Ви будете забезпечені таким рівнем комфорту, про який Ви навіть не пишалися! Варто поспішати за покупками! Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт. Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 35 mm |
| Габарити паковання | 11x11x8 |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 35 W |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | G4 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галогенна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




