Світлодіодна настільна лампа не мерехтить, має великий термін експлуатації, випромінює приємне рівне світло. Органічно вписується в своєчасний інтер'єр квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 kg |
| Можливість регулювання висоти | 1 |
| Висота | 600 mm |
| Габарити паковання | 37x11x4 |
| Глибина | 280 mm |
| Довжина основи | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Кількість ламп | 1 |
| Мінімальна висота | 200 mm |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.002 м3 |
| Обладнання | нічник |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 240 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | сенсорний |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 28 mm |
| Ширина основи | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴




