Світлодіодна настільна лампа не мерехтить, має великий термін експлуатації, випромінює приємне рівне світло. Органічно вписується в своєчасний інтер'єр квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69 kg |
| Можливість регулювання висоти | 1 |
| Висота | 680 mm |
| Габарити паковання | 43x12x5 |
| Глибина | 325 mm |
| Довжина основи | 180 mm |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Кількість ламп | 1 |
| Мінімальна висота | 200 mm |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| Обладнання | нічник |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 240 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | сенсорний |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 35 mm |
| Ширина основи | 110 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴




