Стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулому, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги". Наша компанія намагається не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Такий напрям зовсім недавно зробив фурор у світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до купівлі в Україні.Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їхній дизайн навіян елементами інтер'єру абсерваторії та картинами абстракціоністів і сурематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини, наприклад, Казіміра Малевича. Відтворивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей поживних від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери — великої пори місячних перегонів, придорожних закусочних блискучих хромом і перших експериментів із пластиком.Перві люстри в цій космічній серії носили назви eclipse (затміння — тонка дуга світла в темряві), orion (созірка Оріона, він же зоряний пояс — розсип яскравих зірок у нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі — легкість світанкового неба та перших променів золотого сонця).Сейчас ж серія поистине безгранична. Молоді дизайнери та фабрики з Піднібесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників у стилі "Сканинавський лофт". Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними світлодіодними модулями перетворюють і доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.Кольорова температура світильників 4100 °C. Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр-підвісів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 kg |
| Висота | 1550 mm |
| Висота плафона | 350 mm |
| Габарити паковання | 36x11x11 |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Довжина: | 44 mm |
| Довжина монтажної планки | 85 mm |
| Кількість в пакованні | 16 |
| Кількість ламп | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 5 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.013 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 275 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 28 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 177 ₴




