ветодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвічування, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Немає скляних частин і припотолочне компонування люстри, що дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.87 kg |
| Висота | 130 mm |
| Габарити паковання | 35x35x14 |
| Діаметр основи | 300 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | для магазину |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 540 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

