Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 27x27x11 |
| Довжина: | 470 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина основи | 120 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 52 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 2860 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 660 mm |
| Ширина основи | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴




