Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, кольорова LED підсвічування, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Немає скляних частин і припотолочне компонування люстри, що дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн із хромованими частинами, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 kg |
| Висота | 140 mm |
| Висота паковання | 140 mm |
| Габарити паковання | 32x32x14 |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Довжина: | 590 mm |
| Довжина монтажної планки | 210 mm |
| Довжина основи | 300 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 145 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 7975 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 590 mm |
| Ширина основи | 300 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312 ₴




