Зустрічайте найбільш хітову модель у хромованому виготовленні!
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синя LED-підсвітка, червона LED-підсвітка, рожева LED-підсвітка, звужений режим — будь-яке основне світло плюс будь-який колір світлодіодної підсвітки — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн із хромованими частинами, пульт, димер, додаткова підсвітка різних кольорів — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Висота | 140 mm |
| Габарити паковання | 35x69x13 |
| Довжина: | 940 mm |
| Довжина монтажної планки | 320 mm |
| Довжина основи | 640 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 190 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.031 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 10450 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
| Ширина монтажної планки | 140 mm |
| Ширина основи | 310 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 972 ₴




