Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичної діодної підсвітки синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого та пристрасні відблиски червоного.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.86 kg |
| Висота | 160 mm |
| Висота паковання | 130 mm |
| Габарити паковання | 42x42x14 |
| Глибина паковання | 420 mm |
| Діаметр основи | 400 mm |
| Довжина: | 1270 mm |
| Довжина монтажної планки | 220 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 235 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.025 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 12925 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 1000 mm |
| Ширина паковання | 420 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 697 ₴




