Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвічування, червона LED підсвітка, рожева LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс будь-який колір світлодіодної підсвітки — все залежить від вашого настрою!
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення почергово переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичної діодної підсвітки синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого та пристрасні відблиски червоного.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.95 kg |
| Висота | 160 mm |
| Висота паковання | 150 mm |
| Габарити паковання | 41x55x15 |
| Глибина паковання | 550 mm |
| Довжина: | 750 mm |
| Довжина монтажної планки | 260 mm |
| Довжина основи | 330 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 170 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.034 м3 |
| Обладнання | світлодіодне підсвічування |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 9350 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 560 mm |
| Ширина основи | 330 mm |
| Ширина паковання | 410 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴




