Прості геометричні форми, легка вага, невелика висота, міцний корпус, функціональність цієї люстри чудово підійдуть для новобудівель і сучасного інтер'єру.
Люстра постачається в заводській упаковці, електрика вже зібрана. LED люстра складається зі світлодіодної стрічки, блока живлення світлодіодної стрічки, електронного димера та блока керування пультом. Пульт також у комплекті.
Світлодіодна люстра дає м'яке розсіяне світло тепло тепло тепло теплого, холодного або нейтрального світіння. LED-підсвітка дає приблизно 10 Вт і світить синім, червоним або рожевим світлом. Завдяки виміру ви можете регулювати яскравість люстри аж до режиму нічника, а це 5% основного світла. Все керування відбувається за допомогою пульта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.94 kg |
| Висота | 120 mm |
| Висота паковання | 1140 mm |
| Габарити паковання | 36x36x11 |
| Глибина паковання | 350 mm |
| Довжина: | 470 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Довжина основи | 230 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Обладнання | світлодіодне підсвічування |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Форма плафона | квадрат |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 470 mm |
| Ширина основи | 230 mm |
| Ширина паковання | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




