Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 35x35x14 |
| Довжина: | 485 mm |
| Довжина монтажної планки | 205 mm |
| Довжина основи | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 130 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Обладнання | світлодіодне підсвічування |
| Світловий потік | 7150 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 485 mm |
| Ширина основи | 240 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




