Нові ексклюзивні кришталеві люстри та бра представлені на нашому сайті готові озалити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр і бра під класичну лампу, світлоїдну або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Блиск і переливи справжнього кришталю зачаровують. Нові настінні світильники виготовлені в класичному стилі та розраховані на 2 лампи з цоколем Е14.
Хрустальні люстри та бра добре доповнять не тільки класичні інтер'єри, а й сучасні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 330 mm |
| Висота паковання | 200 mm |
| Габарити паковання | 16x29x20 |
| Глибина паковання | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| От стены | 150 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 250 mm |
| Ширина паковання | 290 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

