Стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулому, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги". Наша компанія намагається не відставати від трендів готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Такий напрям зовсім недавно зробив фурор у світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до купівлі в Україні.Ми не дарма назвали їх "космічними" адже їхній дизайн навіян елементами інтер'єру абсерваторії та картинами абстракціоністів і сурематистів початку двадцятого століття. Баланс ліній і форм утворених світильниками цієї колекції запросто створить ілюзію об'ємної картини, наприклад, Казіміра Малевича. Відтворивши уявлення про гармонію космосу. На додаток до ідей поживних від великих графіків серія приправлена елементами космічної ери — великої пори місячних перегонів, придорожних закусочних блискучих хромом і перших експериментів із пластиком.Перві люстри в цій космічній серії носили назви eclipse (затміння — тонка дуга світла в темряві), orion (созірка Оріона, він же зоряний пояс — розсип яскравих зірок у нічному небі), aurora (ранкова зірка, богиня ранкової зорі — легкість світанкового неба та перших променів золотого сонця).Сейчас ж серія поистине безгранична. Молоді дизайнери та фабрики з Піднібесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників у стилі "Сканинавський лофт". Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними плафонами з молочного скла перетворюють і доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр-підвісів.
Модель відпускається лише раз 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 kg |
| Висота | 1870 mm |
| Висота плафона | 370 mm |
| Габарити паковання | 35x49x27 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 200 mm |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Довжина ланцюга | 1500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.046 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴


