Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 35x72x35 |
| Довжина: | 650 mm |
| Довжина монтажної планки | 550 mm |
| Довжина основи | 630 mm |
| Довжина ланцюга | 750 mm |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Загальна потужність | 41 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.088 м3 |
| Світловий потік | 2255 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 200 mm |
| Ширина монтажної планки | 120 mm |
| Ширина основи | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 295 ₴



