Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної плюстри здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
LED люстра дає змогу вибирати режим освітлення залежно від часу доби та завдань, що виконуються під її світлом.
Модель відпускається лише раз 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Висота | 2500 mm |
| Висота плафона | 460 mm |
| Габарити паковання | 14x68x20 |
| Діаметр основи | 60 mm |
| Діаметр плафона | 85 mm |
| Довжина монтажної планки | 55 mm |
| Довжина ланцюга | 2000 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 630 mm |
| Загальна потужність | 18 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.019 м3 |
| Світловий потік | 935 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 85 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



