Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі. Люстра поєднує в собі строгість і простоту стилю лофт, з традиційним повітряним скляним плафоном.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едсону.
Лампа до комплекту не входить.
Модель відпускається лише раз 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 kg |
| Висота | 2050 mm |
| Висота плафона | 410 mm |
| Габарити паковання | 20x61x18 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Довжина ланцюга | 1650 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.022 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




