Новинка! Сучасні світильники туби для точкового підсвічування робочої поверхні. Такі підвіси відмінно підійдуть для освітлення барної стійки, обіднього столу, зонування приміщень та акцентного підсвічування. На відміну від класичних стельових точкових світильників, світильник-підвіс зможе висвітлити необхідну зону без попадання прямого світла в очі. За допомогою підвісів ви зможете акцентовано підсвітити будь-яку поверхню. Чи то столик у кафе, чи робоча зона на кухні, барна стійка чи робочий стіл – яскравий промінь світла, не засліплюючи, ляже на поверхню. При цьому ви не ловитимете зайчики від прямого погляду на лампу.
До речі, про лампи – у наших світильниках, на відміну від світильників підвісів інших виробників, використовується лампа стандарту MR-16. Завдяки цьому:
ви легко зможете визначитися з яскравістю та колірною температурою світла від наших світильників підвісів.відпадає проблема вибору цих параметрів на етапі покупки світильника.Легко підібрати лампи різної потужності для створення рівномірного освітлення. А через кілька років немає мук пошуку точно такого ж світильника замість згорілого.Лампа MR-16, що використовується в цьому світильнику-підвісі, сьогодні є одним із найпоширеніших варіантів виконання світлодіодних ламп. І, безперечно, найзручнішим. Крім підвісних світильників такі світлодіодні лампи використовуються у врізних та накладних точкових світильниках, люстрах "кришталевий каскад", вуличних світильниках, меблевих та багатьох інших типах світильників.
Точковий світильник підвіс поставляється без лампи.
Довжина підвісу вільно регулюється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 kg |
| Висота | 2000 mm |
| Висота плафона | 370 mm |
| Габарити паковання | 12x46x12 |
| Діаметр основи | 80 mm |
| Діаметр плафона | 60 mm |
| Довжина монтажної планки | 75 mm |
| Довжина ланцюга | 1600 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| Патрон | GU10 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴



