Нова серія точкових світильників дасть змогу зробити Вашу квартиру стильною та сучасною. Ці світильники ідеально підходять для світлодіодних ламп, які забезпечують найкращі параметри освітленості й енергоощадження, даючи змогу дизайнеру інтер'єру можливість для креативу.
Точковий світильник — це спеціальний вбудований світильник, який використовується для спрямованої або загальної підсвітки певних ділянок Вашої квартири. Їх застосовують на кухні, у ванній кімнаті, для освітлення сходів і в житлових кімнатах. У разі рівномірного розподілу різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі) ви можете домогтися ефекту браку тіні та зорово збільшити простір кімнати. Хай куди Ви переглянете, точкові світильники освітлюватимуть простір перед Вами та всі предмети, що оточують Вас.
Шахта-відбивач, яка забезпечує глибоке розміщення джерела освітлення гарантує високий рівень зорового комфорту. Ви бачитимете тільки віддзеркалене світло. А отже, можна не боятися зловити "зайчики" і ставити лампи потужність 8-10, і навіть 12 ватів!
Алюмінієві світильники не схильні до корозії, добре відводять тепло від лампи.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3 mm |
| Габарити паковання | 11x11x5 |
| Глибина | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 68 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴




